Přihlašování na závody

ČSK DV začal využívat on-line přihlašovací systém na závody. Součástí toho je i tzv. oddílová nástěnka pro přihlášení na závod. Naši nástěnku jsem právě uvedla do provozu a bude nahrazovat papíry na loděnici. Zatím nechám běžet oboje, můžete se na závod přihlásit jak on-line tak postaru na papír.
Uzávěrka oddílových přihlášek je pro jednodušší zapamatování nastavena vždy do středy do půlnoci 10 dní před závodem. Uzávěrky od pořadatelů se dost liší a může se stát, že oddílová přihláška už je zavřená a pořadatel má on-line přihlášku třeba až do středy před závodem. V těchto případech mi ještě můžete zavolat (608 878 218). Jedná-li se o on-line přihlášku, je možné ještě udělat změnu či dohlášku, u e-mailových přihlášek už to nelze. Po uzavření přihlášek od pořadatele už není možné dělat změny žádné.
Odkaz na vstup do oddílové přihlášky: https://www.kanoe.cz/prihlaskycsk/oddil/
Pro první přihlášení musíte požádat o přístupová práva, potom už se kdykoliv na oddílovou nástěnku dostanete. Proto si, prosím, vstup zajistěte včas, ať pak, když se budete chtít narychlo přihlásit na závod, nejste překvapení, že to nejde.
Budete-li mít nějaké dotazy nebo bude chtít poradit, tak mi zavolejte.

Staňka